Dziecięce

Przedstawiamy kolekcje pantofli domowych dla najmłodszych. Dziecięce kapcie wykonane solidnie z wysokogatunkowych materiałów. Pantofle dla dzieci dobrze trzymają się stópki, są przewiewne. Nasze dziecięce pantofle mają podeszwę, która dostosowuje się kształtu stopy. Modne, dziecięce nadruki oraz hafty z pewnością przypadną do gustu naszym najmłodszym – równie wymagającym klientom a rodzice nie będą się musieli martwić, że ich pociechom marzną stopy.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Pantofle dziecięce 151

Ilość par w kartonie:
29 - 34 • pakowane po 10 par MIX rozmiarów
Kolory mogą ulec zmianie
Typ:
Dziecięcę
Rodzaj:
Zakryty palec

 

Model 151

Nowa seria pantofli dziecięcych to wyjście naprzeciw naszym najmłodszym klientom. Kapcie z oryginalnym haftem „28 CHAMPIONS”na miękkim materiale to nasza kolejna propozycja dla chłopców. Z pewnością zachęci to Twoje dziecko do noszenia tego typu obuwia w domu. Dziecięce pantofle wykonane solidnie z wysokogatunkowych materiałów. Delikatna lecz solidna podeszwa zapewnia wygodę. Jest elastyczna, lekka oraz gwarantuje amortyzację dla stopy.

Pantofle dziecięce 153

Ilość par w kartonie:
29 - 34 • pakowane po 10 par MIX rozmiarów
Kolory mogą ulec zmianie
Typ:
Dziecięcę
Rodzaj:
Zakryty palec

 

Model 153

Kapcie dla dziewczynek z modnym dziewczęcym nadrukiem. Z pewnością przypadną do gustu każdej młodej damie. Dziecięce pantofle wykonane solidnie z wysokogatunkowych materiałów. Delikatna lecz solidna podeszwa zapewnia wygodę. Jest elastyczna, lekka oraz gwarantuje amortyzację dla stopy.